NOWOŚĆ! Ketchup ziołowy z nasionami konopi od Reypol

Ketchup ziołowy z nasionami konopi Reypol w sprzedaży już od listopada 2022. Stanowi on kwintesencję naszej filozofii, w której stawiamy na smak, jakość i wysokie właściwości odżywcze naszych delikatesów. Ketchup z nasionami konopi jest cennym źródłem białka i kwasów Omega szczególnie poszukiwanych w diecie vege, które oprócz likopenu, naturalnego antyoksydantu pochodzącego z pomidorów, idealnie uzupełnią codzienną dietę.

Pierwszy na rynku, wpisujący się silnie w trendy kulinarne oparte na super food, Ketchup Premium z nasionami konopi to rewolucja w kategorii ketchupów. Wyjątkowo smaczny, z wysoką zawartością pomidorów na 100 g produktu z podnoszącymi walory smakowe i odżywcze nasionami konopi.

Podobnie jak pozostałe delikatesy Reypol ketchup ziołowy z nasionami konopi podany jest w eleganckim, szklanym słoiku. Ketchup uzupełnia ofertę ketchupów premium marki. Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszyć będzie kampania reklamowa skierowana do nowoczesnego konsumenta, który mamy nadzieję z radością przywita nowy smak w sowim domu. Czytaj więcej (link do karty produktowej z ketchupem z nasion konopi)


14.10.2022

PODOBNE ARTYKUŁY

Witamy na nowej stronie i e-sklepie Reypol

Delikatesy Reypol idealnie wpisują się w trendy kuchni...

NOWOŚĆ! Ketchup ziołowy z nasionami konopi od Reypol

Ketchup ziołowy z nasionami konopi Reypol w sprzedaży...

0
Twój koszyk jest pusty

Razem zadbamy o Twój stół, proponując wykwintne, niecodzienne i wyszukane artykuły spożywcze oparte na najlepszych składnikach i tradycyjnych recepturach.

POZNAJ NASZE PRODUKTY
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj więcej
Akceptuję
Nie akceptuję