POZNAJ ŚWIAT REYPOL

PIĘKNE, DELIKATESOWE PRZETWORY REYPOL TO PEŁNIA ZMYSŁOWEGO SMAKU, BOGACTWO WITAMIN I MINERAŁÓW, KTÓRĄ ZAPEWNIA WYSOKA ZAWARTOŚĆ POMIDORÓW Z LUBELSZCZYZNY. TERAZ JAKOŚĆ WYZNACZA REYPOL ŁĄCZĄC SMAK I ZDROWIE NA CO DZIEŃ.

Nasze delikatesy to przede wszystkim ketchupy, koncentraty pomidorowe, sosy i przetwory
owocowo-warzywne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zakładów gastronomicznych i piekarni. Tworzymy je na podstawie własnych, starannie dopracowanych receptur, które sprawiają, że te wypełnione najlepszym smakiem i aromatem pyszności, wzbogacają każde danie o moc witamin i składników odżywczych.

HISTORIA NASZEJ SPÓŁKI ROZPOCZĘŁA SIĘ W LATACH 1991/1992. POWSTAŁA WÓWCZAS RODZINNA, POLSKA FIRMA – REYPOL,KTÓRA POŁOŻONA JEST NA MALOWNICZYCH TERENACH KAZIMIERSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO, WYWODZĄCA SIĘ “Z KRAINY DOBREGO SMAKU”.


TRADYCJE

DOŚWIADCZENIE

LABORATORIUM

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
SPOŁECZNA

CERTYFIKATY
I NAGRODY

KUCHNIA SMAKU BUDUJE ZDROWE NAWYKI

WIERZYMY, ŻE KIEDY SMACZNE JEDZENIE IDZIE W PARZE ZE ZDROWIEM TO SĄ CHWILE, KTÓRE CELEBRUJEMY BEZ CIENIA WYRZUTÓW SUMIENIA, PRAWDZIWA UCZTA DLA ZMYSŁÓW, RELAKS, CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ.

Tradycja Reypol

TRADYCJA MARKI REYPOL JEST NIEROZŁĄCZNIE ZWIĄZANA Z LUBELSZCZYZNĄ, PIĘKNYMI I ŻYZNYMI TERENAMI KAZIMIERSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO, KTÓRY NAZYWAMY KRAINĄ DOBREGO SMAKU. TO TU POWSTAJĄ WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY I TO TU PONAD 30 LAT TEMU NARODZIŁA SIĘ MARKA REYPOL W 100 % POLSKA, RODZINNA. TU WYCHOWUJEMY NASZE DZIECI, TU ROSNĄ WARZYWA I OWOCE BĘDĄCE OD LAT KWINTESENCJĄ SMAKU I ZDROWIA NASZYCH DELIKATESÓW.

YouTube video

Doświadczenie

REYPOL TO NR 1 W PRZETWÓRSTWIE DLA BIZNESU. TO DOŚWIADCZENIE, STANDARDY I JAKOŚĆ W OBSZARZE PRZETWÓRSTWA DLA GASTRONOMII I PIEKARNI. CODZIENNIE SMAK REYPOL DOCENIAJĄ MILIONY POLAKÓW NIE TYLKO W NASZYCH PRZETWORACH WARZYWNO-OWOCOWYCH, ALE RÓWNIEŻ DELEKTUJĄC SIĘ WYTRAWNYMI PRZEKĄSKAMI Z DODATKIEM SMAKU NASZYCH WARZYWNYCH KETCHUPÓW I SOSÓW.

SELEKCJA KETCHUPÓW, SOSÓW I PRZETWORÓW REYPOL TO NIEUSTANNA PRZYJEMNOŚĆ ODKRYWANIA NOWYCH SMAKÓW, KONSYSTENCJI I AROMATÓW. NASZE DELIKATESY TO IDEALNE DOPEŁNIENIE WSZELKICH POSIŁKÓW ZARÓWNO TYCH NA ZIMNO JAK I NA GORĄCO. SPRAWDZAJĄ SIĘ JAKO DODATEK DO MIĘS, KANAPEK, ZAPIEKANEK, A TAKŻE MOGĄ STANOWIĆ BAZĘ DO MARYNAT CZY SOSÓW DO MAKARONU LUB RYŻU. ICH WSZECHSTRONNOŚĆ SPRAWIA, ŻE SĄ CZYMŚ, CZEGO NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ W ŻADNEJ KUCHNI.

Laboratorium

INWESTUJEMY W TECHNOLOGIĘ I ZWIĄZANE Z NIĄ PATENTY. KORZYSTAMY Z USŁUG AKREDYTOWANYCH LABORATORIÓW, KTÓRYCH CELEM JEST CODZIENNA DBAŁOŚĆ O ZDROWIE I SMAK NASZYCH DELIKATESÓW, JAK I ROZWÓJ O KOLEJNE PRZYSMAKI, Z KTÓRYMI MOŻEMY ZAGOŚCIĆ W PAŃSTWA DOMACH.

SMAK NASZYCH KETCHUPÓW, SOSÓW ORAZ PRZETWORÓW ZAWDZIĘCZAMY CODZIENNEJ PRACY NASZYCH TECHNOLOGÓW ŻYWIENIA. MAJĄC MOŻLIWOŚĆ PRACY Z POMIDOREM Z LUBELSZCZYZNY NASZYM CELEM JEST MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE JEGO WALORÓW ŻYWIENIOWYCH W NASZYCH PRZETWORACH.ZAPRASZAMY DO KRAINY DOBREGO SMAKU!


kusimy
smakiem,
który jest
kwintesencją jakości i zdrowia

jako producent żywności czujemy się za nie odpowiedzialni, dlatego tworząc nasze produkty dbamy o ich najwyższą jakość

Odpowiedzialność Społeczna

zmieniamy się codziennie z myślą o czystości naszego regionu i Polski
do upraw naszych pomidorów nie używamy wody
rozbudowujemy naszą farmę fotowoltaiczną, do końca 2022 roku 20 % prądu wykorzystywanego w Reypol będzie pochodziła z energii odnawialnej
nasze delikatesy pakujemy w szklane, eco opakowania, które można poddać w 100 % recyclingowi
nasze produkty wspomagają rozwój kuchni roślinnej i promocji diety vege
DRUGIM OBSZAREM NASZEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI JEST NASZ REGION
aktywnie wspieramy lokalne instytucje na rzecz aktywnego stylu życia i promocji sportu wśród najmłodszych
wspomagamy nasze rodzime instytucje w walce z ubóstwem żywieniowym
wraz z „Marka Lubelskie” promujemy nasz region wśród konsumentów
jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie

Nagrody

NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ JEST DLA NAS MOŻLIWOŚĆ GOSZCZENIA NA PAŃSTWA STOŁACH, FAKT, ŻE ZE SMAKIEM WRACACIE DO NASZYCH KETCHUPÓW I SOSÓW I DZIELICIE SIĘ Z NAMI WASZYMI OPINIAMI. TO DLA NAS OGROMNA SATYSFAKCJA I RADOŚĆ. DZIĘKUJEMY.

0
Twój koszyk jest pusty

Razem zadbamy o Twój stół, proponując wykwintne, niecodzienne i wyszukane artykuły spożywcze oparte na najlepszych składnikach i tradycyjnych recepturach.

POZNAJ NASZE PRODUKTY
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj więcej
Akceptuję
Nie akceptuję