Lubelszczyzna

ZDROWA ZIEMIA, CZYSTE POWIETRZE, NAJWYŻSZY POZOM NASŁONECZNIENIA W POLSCE TO NASZA LUBELSZCZYZNA, KTÓRA RODZI WYJĄTKOWO SMACZNE, SOCZYSTE, AROMATYCZNE I PEŁNE ZDROWIA POMIDORY.

Unikalny smak ale i walory odżywcze produktów oferowanych przez Reypol to efekt koncentracji na wyjątkowych zasobach regionu Lubelszczyzny. Jest to region typowo rolniczy o niskim stopniu uprzemysłowienia, uważany za jeden z najważniejszych obszarów żywicielskich w Polsce. Dzieje się tak, ponieważ mamy tu wyjątkowo korzystne warunki przyrodnicze, a przede wszystkim dużo dobrych i bardzo dobrych gleb, których wymagają nasze pomidory. Lubelszczyzna jest więc narodową spiżarnią wysokiej jakości warzyw i owoców.


DELIKATESY REYPOL Z DUMĄ OZNACZAMY ZNAKIEM MARKA LUBELSKIE. TO DLA NAS WYJĄTKOWE WYRÓŻNIENIE SPOŚRÓD RODZIMYCH MAREK I PRODUKTÓW ZA JAKOŚĆ, SMAK ORAZ WALORY ODŻYWCZE I ZDROWOTNE.

Zielone Serce Polski

LUBELSZCZYZNA TO REGION, KTÓRY CHARAKTERYZUJĄ LICZNE FORMY KRAJOBRAZOWE, GATUNKI ROŚLIN I ZWIERZĄT, LICZNIEJSZE NIŻ NA WIELOKROTNIE WIĘKSZYCH OBSZARACH NIZINNYCH, A POŁUDNIOWĄ CZĘŚĆ REGIONU POKRYWA PIĘKNY KOMPLEKS LEŚNY, LASY JANOWSKIE

Sieć Natura 2000 na terenie województwa lubelskiego to aż 23 obszary specjalnej ochrony ptaków i 100 obszarów o szczególnym znaczeniu dla Unii Europejskiej, co plasuje nasze województwo na czołowym miejscu w kraju pod względem ich liczby. Program Natura 2000 wpływa na wyższy poziom ochrony środowiska naturalnego i co istotne z punktu widzenia produkcji czystości rolnej. Lubelszczyzna to więc prawdziwa kraina dobrego smaku.

Słońce Nas Rozpieszcza

CZY WIESZ, ŻE LUBELSZCZYZNA TO REGION O NAJWYŻSZYM POZIOMIE NASŁONECZNIENIA W POLSCE? POŁOŻONY W OBSZARZE, KTÓRY OBOK PASA NADMORSKIEGO UZNAWANY JEST ZA NAJLEPSZY DO WYKORZYSTANIA ENERGII SŁONECZNEJ, ALE I UPRAW WINOGRON CZY WŁAŚNIE POMIDORÓW.

YouTube video

W regionie Lubelszczyzny od lat z sukcesem działają lokalne winnice, których uprawy dojrzewają w promieniach słońca, a ich smak doceniają smakosze z Polski i za granicy. Promienie słoneczne to naturalna szklarnia również dla naszych pomidorów. Sprzyjają wielkości plonów, ale też przekładają się na unikalny smak pomidorów z Lubelszczyzny, nadając im naturalną słodkość.

Żyzność Rodzi Bogactwo

WYSOKOŚĆ I JAKOŚĆ PLONÓW UZALEŻNIONA JEST OD WIELU CZYNNIKÓW. JEDYNYM Z NICH JEST OBSZAR NA KTÓRYM UPRAWIANE SĄ POMIDORY. LUBELSZCZYZNA POSIADA WYSOKĄ JAKOŚĆ GLEB, CO MA NAJWIĘKSZY WPŁYW NA WYSOKOŚĆ PLONÓW ROŚLIN UPRAWNYCH.

0
Twój koszyk jest pusty

Razem zadbamy o Twój stół, proponując wykwintne, niecodzienne i wyszukane artykuły spożywcze oparte na najlepszych składnikach i tradycyjnych recepturach.

POZNAJ NASZE PRODUKTY
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj więcej
Akceptuję
Nie akceptuję