Praca

W związku z prężnym rozwojem Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Janowiec

Oferujemy:

  • po okresie próbnym, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie norm jakości
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

CV prosimy przesyłać na e-mail aleksandra.wojcik@reypol.com.pl

bądź składać osobiście w siedzibie Firmy:
Reypol Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 5, 24-123 Janowiec

Więcej informacji pod numerem telefonu: 81 880-42-42 -wew. 25
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeżeli zdecydujesz się wysłać swoje CV to nie zapomnij o dopisaniu niezbędnej klauzuli zgodnej z RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REYPOL Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

0
Twój koszyk jest pusty

Razem zadbamy o Twój stół, proponując wykwintne, niecodzienne i wyszukane artykuły spożywcze oparte na najlepszych składnikach i tradycyjnych recepturach.

POZNAJ NASZE PRODUKTY
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj więcej
Akceptuję
Nie akceptuję